Pinterest

Facebook

Google+

MySpace

Stumbleupon

Twitter

Delicious

Meble sosnowe

Drewno sosnowe to miękkie drewno, łatwe w obróbce, którego kształt słojów, zapach i estetyka gwarantują wyroby meblowe na najwyższym poziomie jakościowym. Cena mebli drewnianych jest obecnie porównywalna
z cenami mebli wiórowych (płyta MDF) a ich trwałość
i wytrzymałość jest nieporównywalnie większa.

Meble dwukolorowe

Obecnie coraz większą popularność zyskują meble barwione w dwóch kolorach. Zwykle wieniec górny
i dolny malowany jest na ciemniejszy kolor o wysokim kontraście natomiast pozostała część mebla pokrywana jest kolorem białym lub innym jasnym odcieniem dostępnym w naszej palecie barw.

Materace do łóżek

Współpracujemy z firmą M&K Koło foam, która jest największym polskim producentem materacy lateksowych, piankowych oraz sprężynowych. Do naszych łóżek szczególnie polecamy materace Koło foam ze względu na najwyższą jakość wykonania, nowoczesne technologie produkcji, które w rezultacie gwarantują komfortowy i głęboki sen. O materacach firmy M&K Koło foam można przeczytać na blogach: materace24.com.pl - blog poświęcony materacom lateksowym oraz mkfoam24.pl - blog o materacach Koło foam.

Strona głównaO firmie

Kilka słów o firmie - Made of Wood Group

Made of Wood Group Nasza firma mieści się w Świnnej Porębie. Produkcją mebli zajmujemy się już od kilkunastu lat, profesja ta przekazywana jest z pokolenia na pokolenie.

Solidność wykonania, najwyższa jakość drewna, nowoczesne maszyny, własny tartak oraz suszarnie z nagrzewnicami bimetalicznymi pozwalają nam produkować meble najwyższej jakości w swojej klasie.
(jakość kl. 1)


Szeroka flota samochodów dostawczych natomiast pozwala nam maksymalnie skrócić czas oczekiwania na meble oraz zapewnić ich bezpieczny transport do klienta.

Dlaczego nasze meble są najwyższej jakości?
Składa się na to bardzo wiele czynników. Jednym z ważniejszych jest fakt posiadania własnych tartaków, dzięki czemu drewno,
z którego produkujemy meble rzeczywiście posiada najwyższą jakość, nie zaś taką, jaką aktualnie oferuje nam dany tartak.

Niższą klasę drewna wykorzystujemy do produkcji palet przemysłowych, gdzie najważniejszym kryterium jakości jest solidność wykonania, a nie jakość drewna.

Kolejną ważną kwestią jest wykwalifikowana kadra , którą w większości tworzą absolwenci Technikum Stolarskiego w Makowie, cieszącego się renomą w tej dziedzinie kształcenia.

Dzięki wyżej wymienionym czynnikom, nowoczesnemu parkowi maszyn (m.in. obrabiarki CNC) oraz suszarniom z nagrzewnicami bimetalicznymi możemy uzyskać jakość, z której jesteśmy dumni i która jest gwarancją satysfakcji klientów.

 
 

Artykuły

Kolekcja Roma

Kolekcja Roma

Meble drewniane to zapach naturalnego drewna, komfort użytkowania, estetyczny wygląd
i ponadczasowy charakter. Kolekcja Roma jest zwykle barwiona w dwóch odcieniach, meble mogą być lakierowane lub woskowane w dwóch dowolnie wybranych przez klienta kolorach. Kolekcja Roma to nasza nowa kolekcja, która zyskuje coraz szersze grono wielbicieli.

Kto jest on-line

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.