Pinterest

Facebook

Google+

MySpace

Stumbleupon

Twitter

Delicious

Meble sosnowe

Drewno sosnowe to miękkie drewno, łatwe w obróbce, którego kształt słojów, zapach i estetyka gwarantują wyroby meblowe na najwyższym poziomie jakościowym. Cena mebli drewnianych jest obecnie porównywalna
z cenami mebli wiórowych (płyta MDF) a ich trwałość
i wytrzymałość jest nieporównywalnie większa.

Meble dwukolorowe

Obecnie coraz większą popularność zyskują meble barwione w dwóch kolorach. Zwykle wieniec górny
i dolny malowany jest na ciemniejszy kolor o wysokim kontraście natomiast pozostała część mebla pokrywana jest kolorem białym lub innym jasnym odcieniem dostępnym w naszej palecie barw.

Materace do łóżek

Współpracujemy z firmą M&K Koło foam, która jest największym polskim producentem materacy lateksowych, piankowych oraz sprężynowych. Do naszych łóżek szczególnie polecamy materace Koło foam ze względu na najwyższą jakość wykonania, nowoczesne technologie produkcji, które w rezultacie gwarantują komfortowy i głęboki sen. O materacach firmy M&K Koło foam można przeczytać na blogach: materace24.com.pl - blog poświęcony materacom lateksowym oraz mkfoam24.pl - blog o materacach Koło foam.

Strona głównaWażne imprezy branży meblarskiej w 2017 roku

Ważne imprezy branży meblarskiej w 2017 roku

 Targi meblowe


W domu każdego z nas znajdują się meble. Trudno jest wyobrazić sobie, że mogłoby ich nie być. Są stałą częścią naszego życia, mimo że zwykle nawet się nad tym nie zastanawiamy – po prostu z nich korzystamy. Przy wyborze mebli kierujemy się głównie ich praktycznością, stylem oraz ceną. Branża meblarska rozwija się bardzo prężnie. Polska jest jednym z krajów wiodących, jeśli chodzi o produkcję mebli. To właśnie w Polsce odbywają się jedne z największych imprez meblarskich w Europie. Rokrocznie odwiedzane są przez dziesiątki wystawców i tysiące potencjalnych klientów. Targi meblowe są doskonałą okazją do zawarcia nowych znajomości i kontraktów. Przyjrzyjmy się największym imprezom branży meblarskiej, które odbywają się w Polsce i w Europie.

Meble Polska 2017

Najważniejsza impreza branżowa w naszym kraju. Co roku odbywa się na Międzynarodowych Targach Poznańskich i przyciąga do siebie całe rzesze zainteresowanych. W roku 2017 organizatorzy spodziewają się ponad 20 000 osób z około 50 państw. Tak duża popularność tego wydarzenia wiąże się z obecnością na nim większości najważniejszych producentów mebli z Polski, a także kilku firm spoza granic naszego kraju (np. z Ukrainy, z Turcji czy z Irlandii). Pojawienie się na tej imprezie branżowej jest świetną okazją do zapoznania się z nowościami rynkowymi, podziwiania nowych trendów, a także nawiązania kontaktów biznesowych. Najbliższa edycja zaplanowana jest na 14-17.03.2017 r.

Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie 2017

To drugie z czołowych przedsięwzięć tego typu w Polsce. Odbywa się od ponad 20 lat (edycja 2017 jest 44. Odsłoną MTM) i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno ze strony wystawców, jak i zwiedzających. Od samego początku odbywa się w formule b2b („business to business”). Producenci mają szansę zaprezentować swoje produkty z jak najlepszej strony, a nabywcy mogą obejrzeć najciekawsze meble różnych firm w jednym miejscu. Na targach pojawia się wiele rodzimych i zagranicznych firm meblarskich – impreza ta jest zatem dobrym miejscem do wypromowania swoich produktów. Kolejna edycja MTM odbędzie się w dniach 5-8.09.2017 r.

Międzynarodowe Targi Meblowe w Mediolanie (Salone del Mobile 2017)

Na wiosnę (4-9.04.2017 r.), Mediolan zamieni się w stolicę branży meblowej. Zjadą się do niego przedstawiciele wiodących europejskich firm meblarskich, designerzy, projektanci oraz wszyscy ci, którzy kochają meble. W ciągu blisko tygodniowej imprezy, wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się z najnowszymi trendami, innowacjami oraz rozwiązaniami, które z pewnością zagoszczą w wielu domach i mieszkaniach. Bogata tradycja tego przedsięwzięcia (targi odbywają się od 1961 roku), wiąże się z ogromnym doświadczeniem organizatorów, a to z kolei z niebywałym sukcesem każdej edycji. Poprzednia przyciągnęła prawie 400 000 osób z aż 165 krajów! Liczby mówią same za siebie – to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży meblowej.

Imm Cologne 2017 – Międzynarodowe Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz

Początek 2017 roku będzie z pewnością udany dla osób zainteresowanych branżą meblarską. Już w połowie stycznia w Niemczech odbędzie się kolejna edycja targów Imm Cologne – potrwa tydzień: od 16 do 22 stycznia. Tematyka imprezy będzie bardzo szeroka: od nowoczesnego wzornictwa, przez różnego rodzaju meble (tapicerowane, wyplatane, kuchenne, letnie), aż po artykuły dekoracyjne i literaturę branżową. Około 1200 wystawców z 50 krajów zaprezentuje swoje najnowsze kolekcje i pomysły. Tak duża ilość firm w jednym miejscu jest idealnym sposobem na zapoznanie się z ich ofertą i daje zwiedzającemu możliwość skonfrontowania propozycji poszczególnych producentów.

 

Kuba Srebrzyński

Autor: Kuba Srebrzyński

Dołącz do Kuby Srebrzyńskiego na Google+

Strona: www.woodica.pl

Artykuły

Kolekcja Roma

Kolekcja Roma

Meble drewniane to zapach naturalnego drewna, komfort użytkowania, estetyczny wygląd
i ponadczasowy charakter. Kolekcja Roma jest zwykle barwiona w dwóch odcieniach, meble mogą być lakierowane lub woskowane w dwóch dowolnie wybranych przez klienta kolorach. Kolekcja Roma to nasza nowa kolekcja, która zyskuje coraz szersze grono wielbicieli.

Kto jest on-line

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.